Hakkımızda

Doğal güzellik – doğayla uyum içinde

BAIMS Natural Makeup, yüksek kaliteli doğal kozmetik üretimine kendini adamıştır. Doğanın ve çevrenin korunmasına, etik davranışa ve müşterilerimize karşı sorumluluğa özel önem veriyoruz. Bu nedenle sadece hayvanlar üzerinde test edilmemiş ve toksik bileşenler içermeyen doğal hammaddeler kullanıyoruz. Her ikisini de birleştiren mükemmel bir kozmetik serisi yaratmayı başardık: doğal, zengin güzellik bakım ürünü, cilt bakımı ve cilt sıkılaştırma etkisi ve aynı anda flora ve fauna koruması.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, sadece mükemmel bir görünüme değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzına da değer veren herkes için geleneksel makyaja gerçek bir alternatiftir – doğayla uyum içinde. Zarif ve modern tasarımıyla BAIMS Natural Makeup markası, doğal kozmetik pazarında çekici bir konuma sahiptir ve felsefesiyle sürekli ileriyi düşünür: Ambalaj büyük ölçüde bambudan yapılır ve tüm kağıt dış ambalajlar sürdürülebilir ağaç ekiminden gelir.

Ürünlerimizin bir diğer avantajı da sunduğumuz dolum konseptidir. Tüm pudralarımız, farlarımız, rujlarımız ve krem ​​fondötenlerimiz için yedek ürünler mevcuttur. Bu, yüksek kaliteli bambu ambalajı istediğiniz sıklıkta yeniden kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bundan sadece siz değil çevremiz de faydalanır.

KALİTELİ

BAIMS ürünleri yüzde yüz doğal olarak üretilmektedir. En yüksek kalite ve performansa sahip bir makyaj serisi sunmaktan gurur duyuyoruz: Yüksek kaliteli ürünlerimiz, mükemmel kapatıcılık, pigmentasyon ve sabitlemeyi garanti eden hem nemlendirici hem de besleyici bileşenlere sahiptir ve yine de agresif veya toksik kimyasallar içermez. Ancak ürünlerimiz sadece kaliteyi değil, aynı zamanda bireyselliği de temsil eder. BAIMS serisi, müşterilerimize vicdan azabı duymadan çeşitlilik ve yaratıcı özgürlük sunar.

Doğal güzellik – doğayla uyum içinde.

%100 DOĞAL
Güzel ve sağlıklı bir cilt, dengeli beslenmenin garanti ettiği besin kaynağı ile yakından ilişkilidir. Cilt aynı zamanda en büyük insan organı olduğu için cilde uygulanan her şeyden büyük ölçüde yararlanır. Bu nedenle birçok bitki bazlı etken maddenin faydalarını makyajımıza entegre ettik. Çeşitli maddelerin çeşitliliği nedeniyle, farklı bitkilerden elde edilen birkaç ekstraktın tek bir formülasyona dahil edilmesi ve böylece verim ve kalitenin çok yüksek bir seviyeye getirilmesi mümkündür.

Bitkisel bileşenleri içeren saf yağlar açısından zengin formülasyonlar geliştirdik. Organik olarak yetiştirilmiş hammaddeler ve %100 doğal içeriklerden oluşan BAIMS Natural Makeup markasının bakım ürünlerini cilde tedarik ederek sağlığımıza katkıda bulunuyor, daha güzel ve canlanmış bir cilde kavuşuyoruz.

%100 SERTİFİKALI

Tüm hammaddelerimiz Ecocert tarafından organik sertifikalıdır ve bu nedenle organik olarak yetiştirilen ve doğal kozmetikler için yönergelere uygundur. Ekstraksiyon sürecimiz yüzde yüz doğal ve ekolojiktir. Sadece gliserin gibi doğal ve biyolojik olarak parçalanabilen solventler kullanıyoruz. Substratlar genetiği değiştirilmiş bitkilerden yapılmaz ve nesli tükenmekte olan bitki türlerinden elde edilmez. Hammaddelerimizin üretimi ve ekstraksiyonu çevreye hiçbir şekilde zarar vermez.

Ürünlerimizde kullandığımız tüm mineraller, pigmentlerin gerekli dağılımının garanti edildiği ve herhangi bir kontaminasyon riskinin önlendiği karmaşık bir süreçten geçmektedir. Bu işlemin sonucu en yüksek kalitede ham maddelerdir. BAIMS Natural Makeup koleksiyonu %100 vegandır ve İngiltere “The Vegan Society” tarafından onaylanmıştır. Vegan müşterilerimize çekinmeden bizimle alışveriş yapabilmenin güvencesini sunuyoruz. Ayrıca BAIMS Natural Makeup markası, PETA “Cruelty Free” mührünü taşımaktadır.