Baims ile Tanışın

BAIMS HAKKINDA
Sağlıklı, Doğal, Ekolojik

Biz, sağlığa, doğal kaynaklara ve hayvanlara tam bir saygıyla çalışan, daha adil ve daha etik bir dünyaya kendini adamış, yok etmeden yaşayabileceğimiz, bunun yerine gezegenimizdeki biyolojik çeşitliliğin korunmasına katkıda bulunabileceğimiz Brezilyalı ve Alman bir şirketiz. Avrupa’da zaten birçok ülkede varız.

Baims, ekolojik, etik ve sorumlu bir vicdanla doğdu. Bizim için çevreye karşı sorumluluk, hayvanlardan elde edilmeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve toksik içerik içermeyen doğal veya organik girdilerin ve ham maddelerin kullanımına öncelik vermek anlamına gelir.

BİZİ NE HAREKETE GEÇİRİR
Öz Bakım, Yaşam, Çevre Sevgisi

Güzelliğin geleceğinin öz bakıma, yaşam ve çevre sevgisine dayanması gerektiğine inanıyoruz. BAIMS, görünen güzellikten çok daha büyük bir şeye ilham vermeyi öneriyor; İnsanların bilinçli tüketiciler olduğu ve gelecek nesiller için gezegenimize özen gösterdiği dünyamızı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olmayı umuyoruz.

İLHAMIMIZ
%100 doğal, Çevre Dostu

BAIMS ürünleri doğadan ilham aldı. Cildin bakımı, güzelliği ve canlılığı için çeşitli faydalı özelliklere sahip vegan, saf ve organik bileşenlerle yapılan %100 doğal kökenli formüller.

FARKIMIZ

Bizi diğerlerinden ayıran ne?

BİZİM ÜRÜNLERİMİZ

Nemlendirici ve besleyici özelliklere, mükemmel kapatıcılığa, pigmentasyona ve sabitlemeye sahip, ancak toksinler ve agresif kimyasallar içermeyen yüksek kalite ve performans.

Doğal makyajda en büyük bilgi birikimi ve teknoloji ile Avrupa’daki özel laboratuvarlarda özel olarak geliştirilmiş, %100 doğal kökenli ve sertifikalı organik içeriklerden oluşan formüller.

TASARIMI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK İLE BİRLEŞTİREN AMBALAJ

Özel bir tasarım ve yeniden doldurma sistemi ile ambalajlar sunarak, daha fazla bambu ve daha az plastik kullanmaya çalışıyoruz. Bugün tüm toz ürünler, Göz Farları, Baz Mükemmel Cilt, Kremden Pudra Fondöten, BB Cream Beauty Balm ve Rujlar için yedeklerimiz var.

MAKYAJ VEYA CİLT BAKIMI?

Makyajımız %100 doğal, organik ve vegandır ve bu nedenle günlük cilt bakımınızın bir uzantısı olarak çalışır. Makyajlarımız, en kaliteli makyajdan beklediğiniz performansı sağlamanın yanı sıra, cildinize özen gösterecek, bakım yapacak ve besleyecektir.